TEMSİLCİLİKLER

Blastman Robotic:

Güvenilir ve gelişmiş robotik aşındırıcı temizleme sistemleri tedariğinde dünya lideri!

Blastman Robotics Ltd, karayolu ve demiryolu taşımacılığı, dökümhaneler, rüzgar enerjisi ve enerji, çeşitli çelik yapılar, havacılık ve çok daha fazlası için özel uygulamalar sunmada 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Benzersiz Blastman Robotu, yüzey iyileştirme üstesinden gelmek için en yeni gelişmiş teknolojileri uygulayan yenilikçi çözümler sunar.Tüm dünyadaki kumlama temizleme tesisatları için giderek artan bir tercih olan Blastman Robotu, tüm aşındırıcı kumlama temizleme ve yüzey işleme hatlarında kullanılır.

Seçtiğiniz sistem, tesisinizi ömür boyu korumak ve şirketinizin değişen ihtiyaçlarını desteklemek için Blastman Robotics Ltd, size özel, destekleyici ve güvenilir ortağınız olmaktan gurur duymaktadır. Demiryolundan havacılığa kadar, Blastman’ın gelişmiş robotik çözümleri bugüne kadar en ekonomik ve güvenilir iş seçimidir.

Scanmin Africa :

Farklı madencilik ve maden işleme endüstrilerinde kullanılan hat üzerinde gerçek zamanlı analizörlerin imalatı, temini ve desteği konusunda uzmandır !

Analizörlerin amacı ; proses kontrolü ve kalite kontrolü için gerçek zamanlı bilgi sağlamaktır.

Tipik uygulamalar ; kömür, bakır ve demir cevheri gibi kaynakların, varış noktalarına veya dağıtım noktalarına taşınırken (genellikle konveyör bantlarında) dökme analizi yapılmaktadır.

Armlog :

Armlog Güney Afrikalı Şirketler Yasası altında kayıtlı çeşitlendirilmiş yüksek teknoloji sanayi şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Faaliyetleri ; Namlu Temizleme Sistemleri, Askeri Eğitim, Lojistik Geliştirme, Ticari Ürünler ve Enformasyon teknolojisini kapsamaktadır.

Araştırma ve geliştirmenin yanı sıra üretim ve ürün desteği ile de yerel ve uluslararası ittifaklar ve ortaklıklar için ürün yelpazesini genişletmek ve varlığını güçlendirerek büyümeyi hedeflemektedir.

STRONG MACHINE

Our vision; We continue our pioneering role in the light of our knowledge, experience and professionalism that we have created by applying universal codes of business ethics since 1992,

CONTACT

Hilal Neighborhood Jezayir Street No: 21
CHANKAYA / ANKARA – TURKEY

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

FOLLOW
LOCATION