Laboratuvar Test Cihazları

Zwick Roell, 150 yılı aşkın tecrübesi, olağanüstü teknik başarıları, yenilikçiliği, kalitesi ve güvenilirliği ile malzeme test sistemlerinde öncüdür.

Statik Malzeme Test Cihazları

Çekme, Basma ve Eğme Testleri, Kesme ve Torsiyon İşlemleri için özel olarak tasarlanan Zwick Statik Malzeme Test Cihazlarımız ile malzeme ve parça testleri alanında en özel ve gelişmiş uygulamalarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Yorulma Dayanımı Malzeme Test Cihazları

Zwick, malzemelerin ya da parçaların dayanımlarının saptanması için çok farklı cihazlardan oluşan ürün gamı sunmaktadır. Zwick ürün gamı, tahrik sistemlerinden çok eksenli yorulma testleri için servo-hidrolik malzeme test cihazlarına kadar geniş bir grubu içermektedir. 5 ila 2500 kN kapasitelerinde cihazlardan oluşmaktadır. Zwick, yorulma dayanımının tespiti için ayrıca vibrophore tipi test cihazları da sunmaktadır. Malzemelerin yorulma dayanımları, çekme ve basma sınırlarının yanı sıra torsiyon sınırları için de tespit edilebilmektedir.

Robot Test Sistemleri

Otomatik test sistemleri test ve operasyon için yüksek gereksinimleri sağlar. Gerekli test sayısı son yıllarda önemli ölçüde artmıştır, ve ek olarak numunelerin hacmi kat daha fazla ve daha fazla azaltılması gerekmektedir.

GÜÇLÜ MAKİNE

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya devamı

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No: 21
ÇANKAYA / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

TAKİP EDİN
KONUM