Kömür Analiz Cihazı

On-line analizör artan verimlilik ve gelişmiş kaliteye yol açarak, proses optimizasyonu etkinleştirmek sürekli gerçek zamanlı ölçümleri ile sanayi geniş bir yelpaze

müşterilerimize sunuyoruz. ScanMin Afrika (SMA), elementel analiz, partikül boyutu, nem ölçümü ve boy algılama sistemleri de dahil olmak üzere on-line analizör farklı malzemeleri. SMA şu anda Güney Afrika’da ElementalAnalyser on-line NITA II inşa ediyor. NITA II elemental Analizörü gelişimi elemanlarının büyük aralığı doğrudan analizleri var ve maliyet müşterilerine PGNAA analizörleri yaşamış çalışan fahiş ömrünü azaltmak için sanayi talebi neden oldu.

NITA II Element Analizi

NITA II çalışan bir konveyör bant üzerine dökme malzeme, ölçme, bir On-kemer Elementel analiz olduğunu. Sistemi dahil minerallerin çeşitli çalıştırmak için yeteneğine sahiptir ancak kömür, demir cevheri, kireç, manganez ile sınırlı değildir, ve yem kontrolü ve kazan optimizasyonu için güç istasyonları tarafından kullanılır.

Ultra Nemli-Nemlendirici Monitör

Ultra-Nemli Ultra Dynamics tarafından geliştirilen bir on-kemer nem analizörü. Sistem çeşitli sektörlerde örneğin kömür, bakır, platin, kiremit imalatı, çimento, fosfat gübre üretimi, atık kağıt geri dönüşüm ve peletleme tesislerinde uygulanmaktadır. Sistem gerçek yem ya malzemenin zaman nem ölçümü (ROM) veya ürün kemeri sağlar.

Oversize Tespit Sistemleri

ODS hemen her cihaz veya sistem arayüzü özelliği ile, konveyör bant üzerine malzeme boyutunu gerçek zamanlı otomatik analiz sağlar. Sistemin ana hedefi tıkanıklıkları veya kırıcı / ekran aşınma veya başarısızlık tespit neden olabilir bitki taşıyıcı herhangi bir büyük partiküllerin erken tespiti içindir.

Çevrimiçi Tane Boyut Analiz (OPUS)

Partikül boyutu kontrolü madencilik ve maden işleme ve parçacık boyutu hızlı geribildirim birçok açıdan etkili performans için önemlidir kontrolü ve birçok süreçlerinin optimizasyonu için ideal olacaktır. OPUS ultrasonik söndürme sistemi gerçek zamanda örneğin opak ve yüksek oranda konsantreoreand mineral çamurları, on-line olarak tanecik boyutu dağılımı, hem de katı konsantrasyon izler Yüksek çözünürlük için 31ultrasonic sıklıklarını uygulamak değirmenleri veya siklonlar arkasında.

CoalFusion™

CoalFusion ™ bunu sizin santralin ihtiyacı yakıt tam uyum sağlamak için izin veren bir tam otomatik karıştırma sistemidir. Yakıt maliyetini azaltırken kazan karışımı özellikler sınırsız sayıda kömür bahçesinde besleyiciler sınırsız sayıda karıştırın. Gelişmiş proses kontrol algoritmaları ile CoalFusion ™ doğru zamanda her zaman doğru yakıt karışımı sunarak fabrika karlılığı artırır

PERI-On-Stream X-Ray Analyser

PERI On-Stream X-ray Analyzer (PX-2100) enerji dağılımlı x-ışını floresans (EDXRF) kullanarak bulamaç elementel analiz sağlar. PX-2100 minimum bakım gereksinimleri ile esnek bir analizör sistemi sağlamak için x-ray teknolojisinin en son kullanır. Analizörü Xenon * için Oksijen birincil emisyon çizgileri içerir 30 keV, yaklaşık 500 eV bir algılama aralığı ile Si-PIN detektör kullanır.

İzotip ve Lojistik Hizmetleri

ScanMin Afrika, içe aktarmak ve Sağlık Bakanlığı tarafından izotopları tutmaya yetkili, bu radyoaktif kaynakların güvenliği olduğu başarılı hizmet eski ve yeni müşteriler edebilmek için bize sağlayan, atık, ulaşım kaynağının yüklenmesi, uygulama yardımı, testler silin vb

GÜÇLÜ MAKİNE

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya devamı

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No: 21
ÇANKAYA / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

TAKİP EDİN
KONUM