Hakkımızda

1992 yılında kurulan Güçlü Makine artan iş yoğunluğu ve farklı sektörlerde gösterdiği faaliyetler nedeniyle, ithalat ve ihracat ticaretini ve makine imalatını yürütmek amacıyla 2018 yılında Sehalsan Makine şirketini kurmuştur. Sehalsan ayrıca savunma sanayi ve tarım alanlarında Ar-Ge projeleri yürütmektedir. Orta Anadolu İhracatçılar Birliği üyesidir. 2020 yılında iki farklı savunma sanayi Ar-Ge projesi, bir tarım makinesi Ar-Ge projesi ve bir de denizcilik sektöründe Ar-Ge projesi çalışmalarına başlamıştır. Yaptığımız bu Ar-Ge çalışmaları sonuçlarına göre imalata başlanacaktır. Projelerimizde birlikte çalıştığımız ortaklarımız ile yeni yatırımlar yapmak amacındayız. Kendi imalatı olan kaliteli ürünleri dünya pazarlarına satmaya devam edecektir. Ürün yelpazesini zenginleştirmeye çalıştırmaktadır. İlerdeki yıllarda da Ar-Ge faaliyetlerine ağırlık verecektir. Uluslararası ticarette daha yoğun çalışmak hedefimizdir.

Vizyon :

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya çapında katma değeri olan özel çözümler sunmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için kazan-kazan ilkesi çerçevesinde yerel kabiliyetler oluşturulmasına destek olarak yerel ve küresel pazarlara geçiş sağlamaktır.

Misyon :

Misyonumuz; Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve en son ilgi alanlarını yakından takip ederek iş fırsatlarını tespit etmek, standartlar ve en iyi kalite uygulamalarıyla desteklenmiş, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak başarılı çözümlerin çeşitli iş ortaklıkları yolu ile teslimini sağlamak ve etkin bir müşteri destek hizmeti sunmaktır.

Kalite Belgerimiz :

GÜÇLÜ MAKİNE

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya devamı

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No: 21
ÇANKAYA / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

TAKİP EDİN
KONUM